İntikam Peşinde 1. Bölüm

Merhaba ben Hakan 18 yaşındayım. Yakışıklı sayılacak bir tipim ve gittiğim spor salonu sayesinde ortalamanın üstünde bir fiziğe sahibim. Annem Rabia 45 yaşında tipik türbanlı Türk kadınıydı. Babam biz küçükken vefat ettiği için annem çalışıp bize bakardı. Kendi evimiz olduğu için çok sorun çekmesek da ablam çalışmaya başlayana kadar çok da iyi sayılmazdı durumumuz. Ablam Dilek ise 22 yaşında 170 cm boylarında güzel fizikli ve annemin aksine rahat giyimli bir insandı.

Hayatımda sadece 1 kadınla beraber olmuştum ve o da sevgilim Selin’di. Selin de 18 yaşında 165 cm boylarında zayıf, mavi gözlü ve beyaz tenli bir kızdı. İlişkimiz yaklaşık 1 yıllıktı ve mutluyduk. İlk başlarda çok fazla yakınlaşmamız olmasa da zamanla açılmıştık ve bekaretlerimizi birbirimize kaybetmiştik. Çok fazla pozisyon denemiştik ve mutlu bir seks hayatımız vardı tek sıkıntımız ise benim ısrarlarıma rağmen anal seks yapmamış olmamızdı. Ama çok zorlayıp da ilişkimizi bozmak istemiyordum. Aynı okulda olmamız da büyük bir avantajdı sık sık beraberdik. Bir gün hastalanmıştım ve okula gitmemiştim. Selin bu duruma sinirlenmişti ve kendimi iyi hissedersem gelmem için söz verdirdi bana ve ben de verdim. Bu arada annem seslendi ve kahvaltı yapmam gerektiğini yoksa okula geç kalacağını söyledi. Ben de anneme hem iyi hissetmediğimi hem de iştahımın olmadığını sadece ilaç içip yatmak için bir şeyler atıştıracağımı söyledim. Annem işe gitti ben de atıştırıp ilacımı içtim ve uyudum.

Kalktığımda daha iyi hissediyordum ve saate baktım 12 buçuğu geçmişti öğle arasıydı şu an zaten dersler de boş sayılabilecek derslerdi. Sevgilime verdiğim söz aklıma gelince ben de çıktım ve okula gittim. 15 dakikalık yürüme mesafesi boyunca aklım hep Selin ile olan ilişkimizdeydi ve mutlu bir şekilde ulaştım okula. Bahçeye girince bizim sınıftakilerin maç yaptığını fark ettim ve yanlarına gittim. Dersin boş olduğunu öğrendim ve Selini sordum. Sınıfta uyuyomuş. Hemen sınıfın olduğu 3. kata geçtim ve kapının kapalı olduğunu farkettim. Diğer sınıflar dersteydi. Selin’i hemen uyandırmamak için kapıyı yavaşça açıyodum ki Selin’in arka tarafta biriyle öpüştüğünü farkettim. İlk başta çok sinirlensem de kendime hakim oldum ve izlemeye başladım. Öpüştüğü çocuk sınıfın zengin züppesi Koray’dı. Selin’in beni aldattığını öğrenmem bir şok iken aldattığı kişinin de Koray olmas da ayrı bir şoktu benim için çünkü Selin’in Koray’dan nefret ettiğini biliyordum. Koray şimdi amını yalıyordu ve arkaları bana dönüktü. İnlemeler arttı ve Selin boşaldı. Sonra hiç pozisyon değişmeden konuşmaya başladılar.
+ Nasıl ibne sevgilin böyle tatmin edemiyo mu seni?
– Edebilse niye haftalardır senle takılayım salak. Götüm bile sikilmemişti sen olmasan günah diyip duruyo.
Duyduklarım karşısında şok olmuştum ve ikisinden de intikam alacağıma yemin edip bu oyunu sürdürmeye karar verdim ve aşağı indim. Aşağıda bizimkiler devam ediyorlardı ben de girdim. Furkan noldu bulamadın mı Selini dedi ben de yok bulamadım gelince giderim ben de dedim ve devam ettim. Yalanıma inandılar ama en yakın arkadaşım Efe bir şeylerin ters gittiğini anlamış ki yanıma geldi.
+Neyin var kanka bir şey mi oldu?
-Ya rahatsızlandım biraz yok bir şeyim dedim ama inanmadı.
+ Bana mı güvenmiyosun kanka geldiğinde gayet neşeliydin sınıfa çıkıp geldin moralin bozuldu.
-Ben de kanka burada anlatabileceğim bir şey değil dedim.
+ O zaman çıkışta bize gidelim hem anlatırsın hem de kafa dağıtırız.

Kabul ettim ben de sonra zil çaldı ve sınıfa çıktık. Koray sevgilisi Ezgi ile konuşuyordu ve Selin de uyuyordu. Şüphe çekmemek için yanına gittim ve oturdum. Koray her zamanki gibi ibne gülüşü ile bakıyordu. Bozuntuya vermedim. O arada Selin de uyandı.
+Aşkım sen mi geldin?

O anda tüm gerçekleri yüzüne çarpıtıp terk etme isteği olsa da oyunu devam ettirme isteğim daha baskındı ve kendime hakim oldum.
+Hakan sana diyorum iyi misin?
– Ha evet evet dalmışım.
+Çok kötü duruyorsun gelmeseydin keşke.
-Gideyim istersen.
+Ne alaka öyle mi dedim.
-Uyanınca iyi hissediyodum sözümü tutmak için geldim. Gelince tekrar kötü hissetmeye başladım.
Bunu duyunca telaşla:
+Niye ki kötü bir şey mi oldu?

Hiç bozuntuya vermedim ve herhalde güneş çarptı ben de kötü oldum dedim. Kalan dersler de zor da olsa geçti. Selin’e anlaşılmasın diye akşam konuşuruz dedim ve Efeyle beraber yola çıktık. Evlerine gittiğimizde ablası evdeydi. Annesi markete gitmişti. Efe’nin annesi Gülay Abla 40lı yaşlarında hafif kilolu ve rahat giyinmeyi seven bir kadındı. Ablası Aslı ise 25 yaşında sarışın 165 cm boylarında balık etli güzel bir kadındı. 22 yaşında 9 aylık bir evlilik yapmış ve şiddet gördüğü için boşanmıştı. Babası da başka eve gitmesine izin vermemiş ve tekrar onlarla yaşamaya başlamıştı. Ablası çok sıcakkanlı bir insandı bana karşı da hep sıcak davranırdı.

Bizi görünce “Ooo hoşgeldiniz Hakan bey.” dedi ve ben de gülerek ” Hoşbulduk Aslı Hanım” dedim. “Hayırdır bize uğramazdın bu aralar hangi rüzgar attı buralara.” diyince benim suratım düştü ve “Yok bir şey Efe çağırdı geldim.” dedim ama inanmadı ve “Yok yok bir şey olmuş bize mi güvenmiyosun” dedi ama geçiştirdim ve Efe’nin odasına çıktık.
Annemi aradım ve haber verip beni merak etmemelerini söyledim. Efe de o ara psyi kurdu ve fifa oynamaya başladık.
Kafam ciddi dağınıktı ve Efe çok rahat yeniyordu beni. Efe de istersen bırakalım deyince kabul ettim ve yatağa geçtik ve sohbete başlarken kapı açıldı ve Aslı abla elinde viskiyle geldi ve “Moralinin bozuk olduğunu farkedince aklıma geldi kafa dağıtırız diye düşündüm.” deyince Efe “Saçmalama abla olmaz.” dedi. Aslı abla biraz bozulmuştu ben araya girip “Aslında çok iyi olur.” diyince neşeyle yanımıza geldi ve oturdu. Efe de beni rahatlacağını duyunca kabul etti ve yaptım yapmadım oynamaya başladık.

İlk soru Efedeydi Efe hiç sigara içmedim dedi ve Aslı ablayla ben birer shot içtik. Anlaşılan Efe oyunun kızışmasını istemiyordu. Aslı abla da “Bu nasıl sorular ya böyle mi oynanır bu oyun.” dedi ve “Hiç threesome yapmadım.” dedi ve Efe bir shot içti. Ablası da “Ooo kimmiş şanslı kadınlar” diyince utanarak “Arkadaşımla eskort tutmuştuk.” dedi ve devam ettik sıra bendeydi ve hayatımda birden fazla kişiyle birlikte olmadım dedim ve Efe ve Aslı abla birer shot içti ve Efe çok şaşırdı ve kim olduğunu sorunca “sevgililerim ve kocam” deyince ben de “Bakire değil miydin evlenince?” diye sordum ve bir kere götten yapmıştım o kadar dedi.

Oyuna devam ettikçe Aslı abla ve ben daha dayanıklı olduğum ve Efeye kıyasla çok daha az içtiğimiz için Efe’nin sızmasına rağmen biz sızmamıştık. Aslı abla da sabah neden moralimin bozuk olduğunu sorunca o kafayla her şeyi anlattım ve intikam yeminimden bahsettim. Aslı abla dudağımın kenarına öpücük kondurdu ve elime bir kağıt tutuşturdu ve “Hadi saat geç oldu. Annemler de evde şimdi yanlış anlaşılır sen en iyisi şimdilik git.” dedi. Şimdilik sözünü bastıra bastıra söylemişti. Efeyi yatağına taşıdık ve annesi Gülay Abla ve babası Hamdi Abiye selam verip çıktım. Eve gidince cebimdeki kağıdı yanıma koydum ve uyudum.

Sabah alarmıyla uyandım ve kağıdı fark edip açtım. Bir telefon numarası ve sana kız mı yok <3 yazıyordu.